Gazetki promocyjne

Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Najnowsze gazetki i katalogi

Kupony rabatowe i kody

20% zniżki na nieprzecenione produkty Medicine.

1 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

Odzież dziecięca marki Tape a l'oeil do 50% taniej!

6 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

Wielka wyprzedaż! Wybrane produkty nawet do 80% taniej. Sprawdź.

0 dni 21 godzin 3 minut

więcej »

20 rat 0% na wybrane produkty.

0 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

Kup piekarnik, odbierz sokowirówkę

72 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

Przy zakupie piekarnika BOSCH prowadnica teleskopowa za 1 zł

15 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

Rabat 50 zł na wszystkie piekarniki i płyty INDESIT

21 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

Wybrane produkty AGD do zabudowy marki Candy z rabatem do 150 zł

11 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

50 zł na telefon masz jak w kieszeni – sprawdź w NJU mobile!

4 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

Twój rabat 15% na kosmetyki do makijażu oczu na douglas.pl

1 dni 2 godzin 56 minut

więcej »

Gazetki promocyjne a marketing

Gazetki promocyjne lub reklamowe to papierowe broszury wydawane przez sieci handlowe. Zawierają one kilka do kilkunastu stron, na których umieszczono zdjęcia produktów w promocji, wraz z podaniem cen, wartości rabatu oraz opisu produktu. Zwykle w gazetce promocyjnej znajduje się około 200 produktów. Gazetka promocyjna ma swój okres ważności, w którym obowiązują promocyjne ceny na wybrane produkty. Gazetki promocyjne są od lat jednym z głównych narzędzi marketingowych dużych sieci handlowych. Wydatki na gazetki promocyjne, obok reklamy telewizyjnej, prasowej i radiowej oraz billboardów, stanowią lwią część budżetów marketingowych największych sieci handlowych. Niektóre badania pokazują, ze gazetki promocyjne są najskuteczniejszym z dostępnych narzędzi marketingowych, pokonującym nawet takie medium jak telewizja. Publikacja gazetek promocyjnych ma na celu zwiększenie świadomości marki u konsumentów; zwiększenie poziomu zakupu produktów (nie tylko z gazetki) i obrotów rynkowych wydawcy; zapobieganie podobnym działaniom firm konkurencyjnych. Gazetki promocyjne są bardzo skutecznym narzędziem marketingowym. Gazetki promocyjne czyta 75% Polaków i na tej podstawie podejmuje decyzje o zakupach. To świetny rezultat. Dlatego też na wydawanie gazetek promocyjnych decyduje się praktycznie każda sieć handlowa. Najczesciej przeglądane produkty w gazetkach promocyjnych to produkty spożywcze (80%) i sprzęt rtv agd (60%). Najwięcej gazetek promocyjnych wydają hipermarkety, jak Carrefour, Auchan, Tesco. Ich gazetki promocyjne to nawet 3-4 oferty w tygodniu, w tym oferty tematyczne. Kolejna grupa to markety budowlane, jak Obi, Nomi, Castorama, Leroy Merlin, Praktiker. Gazetki marketów budowlanych zmieniają się co około 2 tygodnie. Zwykle wsparte są też sezonowymi katalogami produktowymi. Kolejną istotną grupą wydawców gazetek promocyjnych stanowią elektromarkety ze sprzętem RTV AGD, jak Saturn, Media Markt, Media Expert, Rtv Euro Agd, Avans. Ich oferty zwykle zmieniają się co 2 tygodnie i mogą mieć różne wydania lokalne. Dyskonty i sieci spożywcze, jak Lidl, Netto, Biedronka, Stokrotka, PoloMarket, również chętnie wydają gazetki promocyjne. Pojawienie się gazetki Lidl i Biedronki wsparte jest zwykle mocną kampanią reklamową w mediach. Gazetki Lidl są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce za sprawą udziału w promocji celebrytów kulinarnych - Pascala i Okrasy. Dodatkowo gazetki Lidl mają wydania tematyczne poświęcone kuchniom poszczególnych krajów. Mniej regularnie gazetki promocyjne wydają sklepy odzieżowe i sportowe – Go Sport, Decathlon, Intersport czy Takko Fashion, Charles Vogele. Sieci tego typu częściej decydują się na publikację obszernych sezonowych katalogów produktowych. Ze względu na swą skuteczność, gazetki promocyjne nie są już domeną największych sieci handlowych. Wydają je także regionalne sieci sklepów a nawet pojedyncze sklepy.

Gazetki promocyjne a ekologia i dystrybucja

Gazetki promocyjne stały się ważną dziedziną w gospodarce, wiąże się z nimi cały cykl produkcyjny i dystrybucyjny. W produkcję papierowych zaangażowane jest wiele czynników – drewno, woda i energia elektryczna do produkcji papieru i druku. Do tego dochodzi paliwo niezbędne do dystrybucji gazetek promocyjnych. Gazetki promocyjne dostarczane są „pod drzwi”, do skrzynek pocztowych lub dodawane są jako inserty do gazet. Biorąc pod uwagę, że rocznie w Polsce produkuje się około 2 miliardy ulotek i gazetek promocyjnych, za produkcją tą stoi ogromne zużycie zasobów naturalnych. Jak na razie nie słychać wyraźnego głosu ekologów w tej sprawie, jasne jest jednak, że dystrybucja gazetek drogą elektroniczną jest bardziej „eko”. W tym celu markety umieszczają gazetki promocyjne na swoich stronach internetowych.

Promocyjnegazetki.pl – gazetki promocyjne online

Serwis Promocyjnegazetki.pl jako jeden z pierwszych umożliwia przeglądanie gazetek promocyjnych największych sieci handlowych online. Gazetki promocyjne w naszym serwisie są zawsze aktualne, ponieważ serwis przenosi użytkownika na stronę internetową odpowiedniego sklepu. Nasz serwis umożliwia także powiadamianie o nowych gazetkach promocyjnych sklepów, w tym celu należy zapisać się na Newsletter.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.