Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

PARTNERZY

www.centrahandlowe.net

Portal internetowy CentraHandlowe.net to nowy, innowacyjny serwis tematyczny poświęcony galeriom handlowym i centrom handlowym. Portal CentraHandlowe.net dostarcza kompleksowych informacji o galeriach handlowych z całej Polski.

Użytkownik znajdzie tu najświeższe informacje z życia galerii w swoim mieście:
  • promocje w sklepach i galeriach handlowych
  • wydarzenia w centrach handlowych
  • dane adresowe oraz godziny otwarcia galerii handlowych
  • lista sklepów, restauracji i obiektów rozrywkowych w galeriach handlowych
  • gazetki promocyjne sklepów
  • aktualności biznesowe i komentarze oraz wiele innych

Polecamy!

www.centrahandlowe.net

www.chh.pl

Centrum handlu hurtowego

CHH.pl (Centrum Handlu Hurtowego) jest innowacyjnym portalem i platformą handlową, stworzoną z myślą o hurtowniach, importerach oraz podmiotach gospodarczych poszukujących nowego źródła zbytu lub zaopatrzenia w ilościach hurtowych.

Portal CHH.pl działa na zasadzie stacjonarnego Centrum Handlu Hurtowego, a zakupów można dokonywać online. CHH.pl czynne jest 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Platforma współpracuje z hurtownikami, importerami, dystrybutorami, detalistami, sklepami internetowymi i wysyłkowymi itp. Portal umożliwia dostęp do wielu firm oraz setek tysięcy produktów z wielu branż oraz możliwość składania zapytań ofertowych.

Polecamy!

www.chh.pl
Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.