Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Avans

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.2 | 18 ocen
Newsletter
Otrzymuj informacje o nowej gazetce Avans

Gazetki sieci Avans

Brak informacji o aktualnych gazetkach.

Opis sieci

Sklepy Avans

Avans jest licząca się w Polsce siecią sklepów AGD i RTV, z punktami sprzedaży zarówno w małych miasteczkach jak i wielkich aglomeracjach. Sieć Avans to obecnie ponad 600 sklepów AGD i RTV zlokalizowanych we wszystkich regionach kraju. Avans dostarcza wszystkie elektroniczne sprzęty gospodarstwa domowego od czajnika, poprzez chłodziarki, zamrażarki, telewizory, sprzęt audio, telefony po komputery i najnowocześniejsze urządzenia multimedialne oraz dodatkowo płyty audio, filmy, oprogramowanie i gry komputerowe.

Gazetka Avans

Sieć Avans dość często organizuje różnego rodzaju promocje. Akcjom promocyjnym zazwyczaj towarzyszy bogata kampania reklamowa w mediach. Sieć Avans organizuje program o charakterze lojalnościowym - Klub Avans, uprawniającym do kilkuprocentowych zniżek. Ponadto wydawane są gazetki promocyjne z promocyjną ofertą produktów Rtv i Agd. Gazetka posiada wydania lokalne dla różnych regionów sprzedaży. Gazetka Avans ukazuje się cyklicznie, zwykle co 2 tygodnie. Gazetka Avans dostępna jest online na stronie sklepu internetowego www.avans.pl, również w formacie pdf.

Komentarze

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.