Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Vox Meble

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 2.5 | 2 ocen
Newsletter
Otrzymuj informacje o nowej gazetce Vox Meble

Gazetki sieci Vox Meble

Gazetka Vox Meble - 01.01.2015-31.12.2015

Vox Meble - Katalog mebli 2015

NIEAKTUALNA

Opis sieci

Sklepy Vox

Właścicielem marki Meble VOX jest Firma Vox Industrie S.A. stanowiąca część Grupy Kapitałowej Vox. Tworzą ją spółki: Składy budowlane Vox, Profile Vox, Drewno Vox. Firmy zajmują wysoką pozycję w branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. W Polsce firma istnieje na rynku od 1990 roku i należy do czołowych producentów mebli w Polsce. Początki firmy związane są z produkcją mebli dziecięcych. Obecnie firma skupia się na tworzeniu kolekcji mebli oraz artykułów dekoracyjnych. Współpraca z projektantami zaowocowała uznaniem marki Mebli Vox. Oprócz oryginalnej stylistyki cechuje je funkcjonalność, bezpieczeństwo i wysoka jakość wykonania, którą potwierdzają atesty, certyfikaty. Firma zdobywa także nagrody i wyróżnienia przyznawane w konkursach i na targach. Meble Vox posiada sieć ponad 100 salonów w kraju i kilkudziesięciu za granicą.

Gazetka i katalog Vox

Na stronie producenta mebli Vox regularnie ukazują się katalogi z aktualną ofertą mebli i dodatków. Katalogi prezentują meble z aktualnych kolekcji Vox na dany rok. Katalogi Meble Vox dostępne są także online na stronie internetowej sieci Meble Vox www.meble.vox.pl. Na stronie tej również formularz umożliwiający zamówienie katalogów papierowych. Sieć Vox nie wydaje gazetek promocyjnych.

Komentarze

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.