Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Drogerie Rossmann

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.6 | 54 ocen
Newsletter
Otrzymuj informacje o nowej gazetce Drogerie Rossmann

Gazetki sieci Drogerie Rossmann

Opis sieci

Gazeta drogerii Rossmann

W gazetce promocyjnej Rossmann każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W ofercie znajdziecie kilkanaście tysięcy produktów do pielęgnacji, jak środki czystości i higieny. Dzięki gazetce można zadbać o urodę, kupując kremy, szampony czy maseczki w naprawdę niskiej cenie. Asortyment obejmuje około 16 000 produktów z różnych kategorii. Są to zarówno produkty firm zagranicznych, jak i polskich. Poza produktami drogeryjnymi możemy kupić zimne napoje, biżuterię oraz książki. W ostatnim czasie pojawiła się odzież sportowa. Dzięki czemu firma promuje zdrowy tryb życia. Aktualne promocje można znaleźć w gazetce promocyjnej oraz stronie internetowej.

Sklep Rossmann

Drogerie Rossmann jest najpopularniejszym centrum handlowym ulokowanym w obrębie największych miast, jak również w mniejszych miejscowościach. Drogerie Rossmann można znaleźć w wielu najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie Polski, jak Krupówki w Zakopanem. Obecnie firma posiada około 1000 sklepów w całym kraju. Rossmann działa w Niemczech, Polsce, Czechach i na Węgrzech. Drogeria oferuje szeroki asortyment najlepszych marek w branży.

Komentarze

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.