Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Netto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 2.8 | 192 ocen
Newsletter
Otrzymuj informacje o nowej gazetce Netto

Gazetki sieci Netto

Gazetka Netto - 14.05.2015-17.05.2015

Netto - Gazetka weekendowa

NIEAKTUALNA

Gazetka Netto - 11.05.2015-17.05.2015

Netto - Gazetka promocyjna

NIEAKTUALNA

Gazetka Netto

W sklepach Netto kupujesz więcej za mniej. Wszystkiego można dowiedzieć się z gazetki promocyjnej. Tu zobaczysz oferty niskich cen na wybrane produkty. Wszystkie produkty spożywcze kupisz naprawdę tanio. Sklep posiada szeroki wachlarz produktów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W gazetce oprócz promocji można dowiedzieć się więcej o bonach towarowych uznawanych w Netto. W sklepie znajdują się zawsze świeże produkty. W gazetkach znajdziemy wiele inspiracji, które zamienią naszą kuchnię w prawdziwy kącik smaku. Wszystkie promocje można sprawdzić w gazetce internetowej.

Sklepy Netto

Netto to sieć sklepów spożywczych, które ulokowane są najczęściej na małych osiedlach dużych miast. Netto działa na terenie Danii, Niemiec, Szwecji i Polski. Pierwszy sklep w Polsce sieć otworzyła w sierpniu 1995 roku w Szczecinie. Natomiast obecnie jest już 295 sklepów na terenie całej Polski. W sklepie Netto znajdziemy najlepsze jakościowo produkty w przystępnej cenie. Netto jest siecią sklepów samoobsługowych. Dzięki czemu każdy klient może zobaczyć i samodzielnie wybrać interesujący go produkt.

Oceń sieć

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.