Gazetki promocyjne

Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Lidl
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 4 | 20 ocen
Newsletter
Otrzymuj informacje o nowej gazetce Lidl

Gazetki sieci Lidl

Gazetka Biedronka

Lidl - Gazetka

3 dni

Gazetka Biedronka

Lidl - Bombastyczne Ceny

NIEAKTUALNA

Gazetka Biedronka

Lidl - Gazetka

NIEAKTUALNA

Gazetka Biedronka

Lidl - Tydzień Polski w Lidlu

NIEAKTUALNA

Gazetka Biedronka

Lidl - Gazetka promocyjna

NIEAKTUALNA

Gazetka Biedronka

Lidl - Gazetka promocyjna

NIEAKTUALNA

Sklepy Lidl

Lidl to sieć sklepów spożywczych, średniej wielkości obecnych w Europie. Sieć handlowa Lidl powstała w Niemczech, a jej nazwa pochodzi od nazwiska Ludwiga Lidla, emerytowanego nauczyciela. Sklepy Lidl zaczęły powstawać w latach 70-tych, a obecnie są częścią grupy Schwarz, jednej z największych sieci sklepów spożywczych w Europie.

Gazetka Lidl

Nowe promocje i oferty tematyczne pojawiają się w sklepach Lidl w poniedziałki oraz czwartki. Lidl publikuje także gazetki promocyjne na stronie www.lidl.pl. Gazetka sklepowa Lidl pojawia się w każdy poniedziałek, już na tydzień przed terminem jej obowiązywania. Gazetka sklepowa Lidl prezentuje głównie artykuły przemysłowe z promowanej oferty. Gazetka domowa Lidl obowiązuje od najbliższego poniedziałku, podobnie jak gazetka sklepowa. Gazetka domowa Lidl pojawia się przed weekendem, zawiera ona szerszą liczbę produktów, w tym produktów spożywczych. Aktualną ofertę produktów w promocji zawsze można sprawdzić na www.lidl.pl. Gazetka Lidl jest dostępna online na stronie marketów www.lidl.pl. Gazetkę można też pobrać w wersji pdf.

Oceń sieć

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.