Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Dayli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 1 | 1 ocen
Newsletter
Otrzymuj informacje o nowej gazetce Dayli

Gazetki sieci Dayli

Gazetka Dayli - 30.07.2015-12.08.2015

Dayli - Gazetka promocyjna

NIEAKTUALNA

Gazetka Dayli - 21.05.2015-03.06.2015

Dayli - Gazetka promocyjna

NIEAKTUALNA

Gazetka Dayli - 12.03.2015-25.03.2015

Dayli - Gazetka promocyjna

NIEAKTUALNA

Opis sieci

Sklepy Dayli

Dayli - Idealne miejsce na codzienne zakupy Dzięki 888 sklepom w Austrii oraz 480 w Polsce, Belgii i Luksemburgu jesteśmy zawsze blisko Klienta. Nasza obecność w tak wielu lokalizacjach sprawia, że każdego dnia zaspokajamy potrzeby ludzi o różnych stylach życia i oczekiwaniach. Setki markowych produktów z takich grup towarowych jak artykuły gospodarstwa domowego, chemia gospodarcza, pielęgnacja ciała, artykuły spożywcze, odzież, drobna elektronika oraz usługi takie jak np. doładowania telefonów komórkowych czy Cash Back, które oferujemy w sklepach Dayli, ułatwiają życie tysiącom naszych klientów. Drogerie Dayli to ogólnopolska sieć blisko 160 sklepów drogeryjnych.

Gazetka Dayli

Drogerie Dayli wydają gazetkę promocyjną. W gazetce Dayli można znaleźć kosmetyki, perfumy oraz chemię gospodarczą w promocyjnych cenach. Gazetki Dayli posiadają wydania główne, brak wydań lokalnych. Gazetki Dayli posiadają okres obowiązywania zwykle 2 tygodnie. Gazetkę Dayli można przeglądać w internecie pod adresem www.dayli.com.pl.

Komentarze

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.