Gazetki promocyjne

Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Auchan
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3 | 13 ocen
Newsletter
Otrzymuj informacje o nowej gazetce Auchan

Gazetki sieci Auchan

Gazetka Biedronka

Auchan - Gazetka Biżuteria

Ostatni dzień

Gazetka Biedronka

Auchan - Gazetka tygodniowa

NIEAKTUALNA

Gazetka Biedronka

Auchan - Gazetka dwutygodniowa

NIEAKTUALNA

Sklepy Auchan

Druga co do wielkości francuska sieć supermarketów i hipermarketów spożywczo-przemysłowych. Auchan powstał w 1961 roku we Francji. Obecnie działa i rozwija się w 12 krajach na świecie. Centra Handlowe Auchan znajdują się: we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, na Węgrzech, w Rosji, w Luksemburgu, Chinach, na Tajwanie oraz na Ukrainie i w Rumunii. Auchan posiada 1176 hiper i supermarketów. Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce został otwarty w 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie Auchan Polska posiada 24 Centra Handlowe, wydaje gazetki promocyjne.

Gazetka Auchan

Hipermarkety Auchan oferują szeroką gamę produktów spożywczych i przemysłowych, wśród nich marki polskie, zagraniczne oraz regionalne. W gazetkach promocyjnych Auchan sieci znajdziemy tego typu asortyment. Gazetka Auchan posiada wydania główne oraz lokalne, przygotowane specjalnie dla poszczególnych sklepów. Auchan wydaje także okolicznościowe gazetki promocyjne, promujące daną grupę asortymentu. Zazwyczaj wydawane są 1-2 gazetki promocyjne Auchan w odstępie około dwóch tygodni. Gazetki Auchan dostępne są online na stronach internetowych hipermarketów www.auchan.pl

.

Oceń sieć

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.