Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Avans
O sieci Avans Lista sklepów sieci Avans
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.6 | 19 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Avans ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Avans ważna do Gazetka ważna do:
2014-09-03 2014-09-04
Gazetka promocyjna Avans
Źródło: www.avans.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Avans

Avans jest licząca się w Polsce siecią sklepów AGD i RTV, z punktami sprzedaży zarówno w małych miasteczkach jak i wielkich aglomeracjach. Sieć Avans to obecnie ponad 600 sklepów AGD i RTV zlokalizowanych we wszystkich regionach kraju. Avans dostarcza wszystkie elektroniczne sprzęty gospodarstwa domowego od czajnika, poprzez chłodziarki, zamrażarki, telewizory, sprzęt audio, telefony po komputery i najnowocześniejsze urządzenia multimedialne oraz dodatkowo płyty audio, filmy, oprogramowanie i gry komputerowe.

Gazetka Avans

Sieć Avans dość często organizuje różnego rodzaju promocje. Akcjom promocyjnym zazwyczaj towarzyszy bogata kampania reklamowa w mediach. Sieć Avans organizuje program o charakterze lojalnościowym - Klub Avans, uprawniającym do kilkuprocentowych zniżek. Ponadto wydawane są gazetki promocyjne z promocyjną ofertą produktów Rtv i Agd. Gazetka Avans posiada wydanie główne, ogólnopolskie obowiązujące w sklepie internetowym oraz w salonach. Avans gazetka zawiera produkty z działu Rtv i Agd czyli telewizory, sprzęt odtwarzający i audo, aparaty i kamery, lodówki, pralki, zamrażarki, zmywarki, suszarki, sprzet agd do kuchni, komputery, tablety, telefony, tablety, car audio i wiele innych. Gazetki Avans Gazetka Avans ukazuje się cyklicznie, zwykle co 2 tygodnie. Gazetka Avans dostępna promują produkty w wyprzedaży oraz hity cenowe. Avans gazetka dostępna jest online na stronie sklepu internetowego www.avans.pl, również w formacie pdf.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.