Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Castorama
O sieci Castorama Lista sklepów sieci Castorama
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 4.3 | 202 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Castorama ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Castorama ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-07 2014-11-30
Gazetka promocyjna Castorama
Źródło: www.castorama.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Castorama

Sieć Castorama to sieć francuskich marketów budowlanych typu DIY (Do It Yourself). Pierwszy market Castorama otwarto w Polsce w 1997 roku. Obecnie działa w Polsce kilkadziesiąt sklepów Castorama (kilka z nich po przekształceniu z marki Brico Depot). Markety Castorama posiadają charakterystyczny podział asortymentu na 4 sektory Budujesz, Remontujesz, Urządzasz i Ogród.

Gazetka Castorama

Przez kilka lat sieć Castorama nie wydawała gazetek promocyjnych, co było ewenementem wśród sieci handlowych na Polskim rynku. Obecnie na stronie www.castorama.pl znajdziemy katalogi oraz gazetki promocyjne z aktualną ofertą promocyjną sklepów. Gazetki Castorama zmieniają się co około 2-3 tygodnie. Castorama gazetka to wydanie ogólnopolskie, brak wydań lokalnych gazetki dla poszczególnych sklepów. Katalogi są do pobrania w formacie PDF. Katalogi tematyczne prezentują produkty w aranżacjach, co jest niezmiernie pomocne przy właściwym doborze produktów w trakcie budowy i remontu. Produkty w katalogu posiadają dokładny opis, zdjęcia oraz kod. W lipcowej gazetce promocyjnej Castorama znajdziemy wiele produktów do budowy i wyposażenia domu: meble, armaturę i wyposażenie łazienki, kabiny i zestawy prysznicowe, wanny, kompakty wc, glazurę i płytki, panele podłogowe, wykładziny pcv, meble kuchenne, zlewozmywaki, szafy, garderoby, tapety, farby, impregnaty do drewna, drzwi wewnętrzne. Castorama gazetka to także materiały budowlane - styropian, zaprawa, kleje, pustaki, papa, kostka brukowa, płyty budowlane, zaprawy cementowe. W gazetce Castoramy nie brak też narzędzi - szlifierki, wiertarki, wkrętarki, odkurzacze, betoniarki, automaty spawalnicze. Ponadto w Castorama gazetce węgiel, ekogroszek, meble ogrodowe, grille, kosiarki oraz myjka ciśnieniowa.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.