Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Drogerie Rossmann
O sieci Drogerie Rossmann Lista sklepów sieci Drogerie Rossmann
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 4.2 | 290 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Drogerie Rossmann ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Drogerie Rossmann ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-20 2014-11-30
Gazetka promocyjna Drogerie Rossmann
Źródło: www.rossnet.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Drogerie Rossmann

Drogerie Rossmann oferują szeroki asortyment drogeryjno - perfumeryjny czołowych marek. W ofercie znajduje się kilkanaście tysięcy produktów: kosmetyki, perfumy, środki czystości i higieny oraz inne produkty dla pielęgnacji zdrowia i urody, także wiele innych np. artykuły spożywcze, dekoracyjne, tekstylia czy zabawki. Rossmann to jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie i największa sieć w Polsce. Liczy ponad 700 sklepów w kilkuset miastach w Polsce. Planowane jest rozszerzenie działalności do 1000 sklepów w 2014 roku. Rossmann działa w Niemczech, Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Gazetka drogerii Rossmann

Drogerie Rossmann organizują liczne promocje dla swoich klientek i klientów. Cyklicznie wydawana jest gazetka, która często dodawana jest do codziennej prasy. W gazetkach Rossmann znajdziemy liczne promocje, obniżki i oferty z asortymentu drogerii - głównie na kosmetyki i perfumy. Gazetka Rossmann wydawana jest co około 2 tygodnie, gazetka posiada wydanie główne, brak wydań lokalnych. W gazetkach Rossmanna znajdziemy szeroką ofertę promocyjną perfum, kosmetyków, środków czystości i pielęgnacji zdrowia i urody. Gazetka Rossmann ukazuje się na portalu doradczym skierowanym głównie dla kobiet - rossnet.pl. Na łamach portalu znajdziemy informacje i porady na temat pielęgnacji zdrowia i urody, a także nowości i promocje, konkursy organizowane przez drogerie Rossmann. Na stronie www.rossnet.pl/okazje znajduje się specjalna oferta markowych perfum w promocyjnych cenach. Kolekcja perfum zarówno damskich jak i męskich, dostępna jest z upustami sięgającymi 50% tylko dla użytkowników Rossnet.pl. Zamówienie na perfumy należy złożyć poprzez stronę portalu, a następnie można je odebrać w wybranej Drogerii Rossmann. Gazetki Rossmann to obowiązkowa lektura dla każdej kobiety dbającej o urodę i lubiącej promocje.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.