Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Stokrotka
O sieci Stokrotka Lista sklepów sieci Stokrotka
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.8 | 23 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Stokrotka ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Stokrotka ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-06 2014-11-27
Gazetka promocyjna Stokrotka
Źródło: www.stokrotka.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Stokrotka

Stokrotka Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Lublinie i wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. Koordynatorem tej grupy jest spółka Emperia Holding S.A., notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka Stokrotka jest właścicielem supermarketów spożywczych zlokalizowanych na terenie całego kraju W ofercie Stokrotki można znaleźć szeroką gamę najwyższej jakości produktów w przystępnych cenach. W każdym z naszych supermarketów oferujemy od 6 do 10 tys. pozycji asortymentowych, a wśród nich produkty znane w całej Polsce i na świecie oraz towary dostarczane przez lokalnych producentów. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu możemy być pewni jakości oferowanych przez nas produktów. Na półkach naszych supermarketów można znaleźć artykuły spożywcze, kosmetyki i chemię. Przez cały dzień Stokrotki oferują także świeże pieczywo, wędliny, owoce i warzywa. Dopełnieniem oferty są produkty lokalne.

Gazetka Stokrotka

Sieć Stokrotka wydaje gazetki promocyjne. Gazetki Stokrotka posiadają wydania lokalne, odpowiednie dla poszczególnych sklepów sieci. Gazetka Stokrotki dostępna jest w internecie na stronie www.stokrotka.pl.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.