Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Netto
O sieci Netto Lista sklepów sieci Netto
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 4.2 | 333 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Netto ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Netto ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-24 2014-11-27
Gazetka promocyjna Netto
Źródło: www.netto.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Netto

Netto to sieć osiedlowych samoobsługowych sklepów spożywczych oferujących łatwy dostęp do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Sklepy o powierzchni około 500 m2 usytuowane są przy gęsto zaludnionych osiedlach mieszkaniowych. Netto stanowi należy do firmy Dansk Supermarked A/S, posiadającej 400 sklepów w Danii. Sieć Netto działa na terenie Danii, Niemiec, Szwecji i Polski. Swój pierwszy sklep w Polsce sieć otworzyła w sierpniu 1995 roku w Szczecinie. Sieć sklepów Netto rozwija się obecnie na terenie całej Polski - obecnie są 295 sklepy Netto działające w Polsce. Strona internetowa sieci www.netto.pl

Gazetka Netto

Sklepy Netto oferują produkty spożywcze i przemysłowe w szerokim asortymencie. W gazetkach promocyjnych Netto znajdziemy tego typu asortyment. Gazetka Netto posiada wydania główne, brak wydań lokalnych. Netto wydaje także okolicznościowe gazetki i katalogi promocyjne, promujące daną grupę asortymentu. Zazwyczaj wydawane są 2 gazetki Netto w tygodniu - w poniedziałki oraz w czwartki oferta weekendowa. Gazetki Netto dostępne są online na stronach internetowych sklepów www.netto.pl, także w formacie pdf. Asortyment Netto pokrywa prawie 90-95% codziennego zapotrzebowania na produkty pierwszej potrzeby. Wszystkie sklepy Netto oferują ten sam asortyment - około 1000 pozycji w stałej ofercie wzbogaconej ofertami specjalnymi.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.