Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Lidl
O sieci Lidl Lista sklepów sieci Lidl
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 4.2 | 287 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Lidl ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Lidl ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-24 2014-11-30
Gazetka promocyjna Lidl
Źródło: www.lidl.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Lidl

Lidl to sieć sklepów spożywczych, średniej wielkości obecnych w Europie. Sieć handlowa Lidl powstała w Niemczech, a jej nazwa pochodzi od nazwiska Ludwiga Lidla, emerytowanego nauczyciela. Sklepy Lidl zaczęły powstawać w latach 70-tych, a obecnie są częścią grupy Schwarz, jednej z największych sieci sklepów spożywczych w Europie.

Gazetka Lidl

Nowe promocje i oferty tematyczne pojawiają się w sklepach Lidl w poniedziałki oraz czwartki. Lidl publikuje także gazetki promocyjne na stronie www.lidl.pl. Gazetka sklepowa Lidl pojawia się w każdy poniedziałek, już na tydzień przed terminem jej obowiązywania. Gazetka sklepowa Lidl prezentuje głównie artykuły przemysłowe z promowanej oferty. Gazetka domowa Lidl obowiązuje od najbliższego poniedziałku, podobnie jak gazetka sklepowa. Gazetka domowa Lidl pojawia się przed weekendem, zawiera ona szerszą liczbę produktów, w tym produktów spożywczych. Aktualną ofertę produktów w promocji zawsze można sprawdzić na www.lidl.pl. Gazetka Lidl jest dostępna online na stronie marketów www.lidl.pl. Gazetkę można też pobrać w wersji pdf.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.