Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Kaufland
O sieci Kaufland Lista sklepów sieci Kaufland
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3 | 93 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Kaufland ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Kaufland ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-20 2014-11-26
Gazetka promocyjna Kaufland
Źródło: www.kaufland.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Kaufland

Kaufland to sieć 600 sklepów należących do niemieckiej grupy Lidl i Schwarz. Działa w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, w Chorwacji, w Rumunii i w Bułgarii. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 2001 r. Obecnie na terenie Polski działa 117 sklepów sieci Kaufland. Zaliczają się one do grupy obiektów handlowych o dużej powierzchni, z niewielką galerią handlową. Strona internetowa www.kaufland.pl Sklepy Kaufland na dużej powierzchni sprzedaży oferują szeroki wybór artykułów spożywczych i przemysłowych. Koncepcja sprzedaży opiera się na zasadach dyskontowych, to jest: niskich cenach i dużej ilości towarów, których większość pochodzi od lokalnych dostawców i producentów. Ofertę handlową Kauflandu uzupełniają punkty handlowo-usługowe, zlokalizowane w pasażu każdego hipermarketu.

Gazetka Kaufland

Sklepy Kaufland oferują produkty spożywcze i przemysłowe w szerokim asortymencie. Gazetka promocyjna Kaufland posiada taki właśnie typ asortymentu. W każdej gazetce Kauflandu znajdziemy duży wybór produktów spożywczych, owoców, warzyw, pieczywa, serów, wędlin i mięsa. W gazetce Kaufland nie zabraknie też napojów, słodyczy, kawy, herbaty i piwa, środków higieny. Kaufland gazetka zawiera też często naczynia i przybory kuchenne, małe agd, artykuły wystroju i wyposażenia wnętrz w promocyjnych cenach. Poza ofertą promocyjną w gazetce Kaufland można znaleźć przepisy kulinarne czy krzyżówkę. Gazetki Kaufland posiadają wydania główne oraz lokalne. Kaufland wydaje także okolicznościowe gazetki i katalogi promocyjne, promujące daną grupę asortymentu. Zazwyczaj wydawana jest 1 gazetka co tydzień. Promocje i oferty sieci Kaufland są dostępne online na stronach internetowych sklepów www.Kaufland.pl. Ponieważ gazetki Kaufland mają charakter lokalny, należy podać kod i miejscowość, aby sprawdzić odpowiednią gazetkę.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.