Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Biedronka
O sieci Biedronka Lista sklepów sieci Biedronka
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 4.2 | 250 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Biedronka ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Biedronka ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-20 2014-11-23
Gazetka promocyjna Biedronka
Źródło: www.biedronka.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Biedronka

Biedronka to sieć sklepów dyskontowych należących do portugalskiego konsorcjum Jerónimo Martins. Pod względem ilości placówek jest to największa w Polsce sieć handlowa typu discount. Obecnie sieć liczy ponad 2000 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski, oferujących wysokiej jakości artykuły spożywcze oraz produkty chemii gospodarczej. Jeronimo Martins w roku 1997 odkupiło ponad 200 sklepów Biedronka i od tego czasu dynamicznie rozwija tę sieć.

Gazetka Biedronka

Supermarkety Biedronka oferują szeroką gamę produktów spożywczych i przemysłowych, wśród nich marki polskie, zagraniczne oraz regionalne. W gazetkach promocyjnych Biedronka znajdziemy tego typu asortyment. Gazetka Biedronki posiada wydanie główne, brak wydań lokalnych. Biedronka wydaje także okolicznościowe gazetki i katalogi promocyjne, promujące daną grupę asortymentu. Zazwyczaj wydawane są 2-3 gazetki Biedronka i katalogi promocyjne, nowe oferty, gazetki i promocje Biedronki pojawiają się w poniedziałki. Gazetki można przeglądać online na stronie www.biedronka.pl.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.