Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Alma
O sieci Alma Lista sklepów sieci Alma
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.5 | 11 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Alma ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Alma ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-20 2014-12-03
Gazetka promocyjna Alma
Źródło: www.almamarket.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Alma

Pierwsze delikatesy Alma powstały w Krakowie w 1995 roku. Dziś Alma to sieć 30 nowoczesnych sklepów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. W delikatesach Alma znaleźć można wyjątkowe produkty, sprowadzane z całego świata, najwyższej jakości. Alma Market Spółka Akcyjna – polskie przedsiębiorstwo handlu detalicznego, od 1994 notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Alma prowadzi też sprzedaż poprzez sklep internetowy Alma24.pl. Sklepy Alma oferują produkty spożywcze wysokiej jakości. Oferowane przez Alma wędliny, sery, konfitury i pieczywo wytwarzane są tradycyjnymi metodami i spełniają wymogi zdrowej żywności. Asortyment obejmuje ponad 60 000 produktów, w tym ponad 1 000 pochodzących z importu własnego, m.in. z Europy i Ameryki Południowej, dostępnych w Polsce wyłącznie w sieci delikatesów Alma.

Gazetka Alma

Supermarkety oferują szeroką gamę produktów spożywczych wysokiej jakości. Są to zarówno artykuły znanych marek międzynarodowych, jak i marek własnych. Produkty Alma to w większości artykuły ekologicznego pochodzenia. W skład marki wchodzi jedenaście linii produktowych takich jak: wędliny, smalce, zupy, przetwory warzywne, grzyby, konfitury, herbaty, nalewki. Alma regularnie wydaje gazetki promocyjne. W gazetkach Alma znajdziemy produkty spożywcze w promocyjnych cenach. Gazetki Alma obowiązują około 2 tygodni. Gazetki Alma są dostępne online na stronie delikatesów www.almamarket.pl.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.