Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Praktiker
O sieci Praktiker Lista sklepów sieci Praktiker
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.3 | 72 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Praktiker ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Praktiker ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-13 2014-11-25
Gazetka promocyjna Praktiker
Źródło: www.praktiker.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Praktiker

Historia Praktiker zaczęła się w Niemczech w 1978 roku kiedy powstał pierwszy market budowlany Prakiker. Do listopada 2005 sieć należała do koncernu Metro AG, który po wejściu na giełdę zachował ponad 40% akcji. Dotychczas powstało 435 marketów Praktiker, w tym około 350 w Niemczech. We wrześniu 2013 pojawiła się informacja o sprzedaży marketów w Niemczech. W Polsce do chwili obecnej jest 21 dużych marketów w 17 miastach. W Praktikerze znajduje się ponad 45000 produktów niezbędnych do domów, mieszkań i ogrodów. Oprócz bogatej oferty artykułów - sklepy Praktiker posiadają także szeroką ofertę serwisową oraz usługi dodatkowe, jak usługi stolarskie, mieszanie farb itp.

Gazetka Praktiker

W ofercie Praktiker znajdują się materiały budowlane i dekoracyjne, wykończeniowe, narzędzia oraz artykuły i produkty przydatne do wyposażenia domu. W gazetkach promocyjnych Praktiker znajdziemy tego typu asortyment. Gazetka Praktiker posiada wydanie główne dla wszystkich sklepów, brak wydań lokalnych. Zazwyczaj wydawana jest jedna gazetka promocyjna w odstępie około dwóch tygodni. Gazetka Praktiker dostępna jest online na stronie internetowej marketów praktiker.pl. Markety Praktiker udostępniły internautom nowość - możliwość kupowania wybranych produktów z gazetki w sklepie internetowym na stronie praktiker.pl.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.