Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Obi
O sieci Obi Lista sklepów sieci Obi
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3 | 140 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Obi ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Obi ważna do Gazetka ważna do:
2014-09-19 2014-12-30
Gazetka promocyjna Obi
Źródło: www.obi.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Obi

Obi to europejska sieć marketów działająca na polskim i europejskim rynku budowlanym, powstała w 1970 roku w Niemczech. Tam też dysponuje ponad 331 marketami Obi. Do tego dochodzi około marketów Obi zagranicą, z czego 41 marketów w Polsce. Obi to sieć dużych marketów budowlanych, która oferuje szeroką gamę towarów i usług w zakresie ogrodów, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Klient ma dostęp do około 70.000 artykułów, pozostałe artykuły mogą zostać zamówione w bardzo krótkim czasie. Liczne stanowiska informacyjne w markecie umożliwiają optymalną opiekę nad klientami.

Gazetka Obi

W ofercie Obi znajdują się materiały budowlane i dekoracyjne, wykończeniowe, narzędzia oraz artykuły i produkty przydatne do wyposażenia domu. Gazetka Obi prezentuje tego typu asortyment. Gazetka Obi posiada wydanie główne, brak wydań lokalnych. Zazwyczaj wydawana jest jedna gazetka promocyjna w odstępie około dwóch tygodni. Gazetka Obi dostępna jest online na stronie internetowej marketów www.obi.pl, także w formacie pdf. Obi wydaje także magazyn kwartalny Sztuka dekoracji (także dostępny online).

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.