Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Nomi
O sieci Nomi Lista sklepów sieci Nomi
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.6 | 79 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Nomi ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Nomi ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-21 2014-12-04
Gazetka promocyjna Nomi
Źródło: www.nomi.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Nomi

Firma Nomi powstała w kwietniu 1993 roku i jako pierwsza w Polsce sieć handlowa zaoferowała klientom pełen wachlarz artykułów dla domu i ogrodu. W latach 90-tych Nomi była jedyną polską siecią sklepów - Zrób To Sam. Od 2007 roku Firma wchodzi w skład polskiej grupy kapitałowej zarządzanej przez i4ventures. W ofercie sklepów Nomi znajduje się około 30 tysięcy artykułów z branży: budowlanej, wykończeniowo-dekoracyjnej, wyposażenia łazienki i kuchni, elektryczno-oświetleniowej, metalowej, elektronarzędzi, artykułów sezonowych i wyposażenia ogrodu oraz usługi towarzyszące.

Gazetka Nomi

Nomi to sieć średniej wielkości marketów budowlanych. W ich ofercie znajdują się materiały budowlane i dekoracyjne, wykończeniowe, narzędzia oraz artykuły i produkty przydatne do wyposażenia domu. W gazetkach promocyjnych sieci Nomi znajdziemy tego typu asortyment. Gazetka Nomi wydawana jest co około 2 tygodnie. Gazetka Nomi posiada wydanie główne, brak wydań lokalnych. Nomi wydaje także katalogi promocyjne np. Katalog Ogród. Gazetkę można przeglądać online na www.nomi.pl.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.