Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Ikea
O sieci Ikea Lista sklepów sieci Ikea
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.8 | 45 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Ikea ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Ikea ważna do Gazetka ważna do:
2014-08-28 2015-07-23
Gazetka promocyjna Ikea
Źródło: www.ikea.com
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Ikea

IKEA to szwedzka firma specjalizująca się głównie w produkcji mebli oraz artykułów dekoracyjnych i ich sprzedaży detalicznej. Firma IKEA została założona przez Ingvara Kamprada w 1943. Jej nazwa powstała od wyrazów: Ingvar Kamprad (imię i nazwisko założyciela) oraz Elmtaryd i Agunnaryd (farma i parafia, w której się wychował). IKEA posiada 254 sklepy w 44 krajach. Na asortyment IKEA składa się obecnie około 9,500 produktów wyposażenia domu, zaprojektowanych tak, aby były one funkcjonalne, ładnie wyglądały oraz nie były drogie. Każdy artykuł projektowany i rozwijany jest przez IKEA of Sweden.

Katalog IKEA 2013/2014

Firma Ikea od 60 lat wydaje co roku katalogi prezentujące aktualną ofertę firmy. Katalog Ikea to obszerne, ilustrowane wydawnictwo dostarczane bezpłatnie do wielu gospodarstw domowych. Katalog IKEA 2014 trafił do blisko 5 mln gospodarstw domowych w Polsce w sierpniu 2013 roku. Katalog i ceny w nim zawarte obowiązują od pojawienia się katalogu przez cały rok. Katalog IKEA jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej IKEA.pl, w formie pdf, a także do pobrania na iPhone. Nowy katalog Ikea obowiązuje od 26 sierpnia 2013 do 20 lipca 2014 roku. Aktualna edycja katalogu IKEA została napisana w 52 wersjach w 27 językach dla 38 krajów. Katalog oferuje nie tylko produkty z szerokiej oferty IKEA. Znajdziesz w nim nowe rozwiązania, kreatywne i inspirujące pomysły na umeblowanie domu. Kiedy pojawi się nowy katalog IKEA? Katalog pojawia się w sierpniu/wrześniu każdego roku i jest ważny przez cały rok. Ceny produktów w katalogu IKEA są gwarantowane na okres ważności katalogu. W katalogu IKEA zawarte są dokładne informacje dotyczące materiałów, kolorów, rozmiarów, pielęgnacji produktów oraz cen.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.