Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Abra Meble
O sieci Abra Meble Lista sklepów sieci Abra Meble
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 2.9 | 144 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Abra Meble ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Abra Meble ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-21 2014-12-04
Gazetka promocyjna Abra Meble
Źródło: www.abra-meble.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Abra Meble

Abra Meble to ogólnopolska sieć sklepów meblowych, została założona w 1990 roku w Krakowie. Abra stała się częścią JD Group - firmy prowadzącej sieci ponad 1300 sklepów wyposażenia wnętrz. Na świecie spółka notowana jest na giełdzie w Johanesburgu. Abra Meble nie jest producentem mebli, prowadzi detaliczną sieć sprzedaży. Obecnie w ramach sieci sklepów meblowych Abra funkcjonuje niemal 84 placówek handlowych, zlokalizowanych w ponad 76 miastach Polski. Oprócz sklepów własnych firma rozwija również sieć sklepów franczyzowych, otwieranych w miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. W ofercie Abra Meble znajdują się meble tapicerowane jak i szafy, meblościanki, krzesła, biurka, fotele itp.

Gazetka Abra Meble

Sieć Abra wydaje gazetkę promocyjną z produktami w promocyjnych cenach. Abra Meble gazetka wydawana jest co około 2 tygodnie. W gazetce Abra Meble znajduje się oferta promocyjna mebli oraz mebli tapicerowanych. Zwykle gazetka posiada 12-16 stron. Gazetka promocyjna Abra dostępna jest online na stronie sklepów www.abra-meble.pl, także w formacie pdf. Co można znaleźć w gazetce promocyjnej Abra? m.in. sofy, tapczany i narożniki, stoły i krzesła, zestawy wypoczynkowe, meblościanki, szafy, sypialnie, materace.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.