Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Saturn
O sieci Saturn Lista sklepów sieci Saturn
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 4.3 | 146 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Saturn ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Saturn ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-20 2014-11-26
Gazetka promocyjna Saturn
Źródło: www.saturn.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Saturn

Saturn to marka specjalistycznych sklepów z elektroniką użytkową. Sklepy Saturn są obecne w 6 krajach (Austria, Holandia, Luxemburg, Niemcy, Polska, Włochy) i jest ich ponad 220 marketów. W Polsce pierwsze sklepy Saturn zostały uruchomione w 2004 r. Obecnie w Polsce działają 22 sklepy tej sieci (w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lubinie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Tychach, Warszawie i we Wrocławiu). Sprzedaż odbywa się także poprzez sklep internetowy www.saturn.pl. Firma należy do holdingu Media-Saturn, który jest częścią koncernu Metro Group. Sieć oferuje swoim klientom szeroki asortyment markowych produktów z dziedzin: elektronika użytkowa, artykuły gospodarstwa domowego, komputery i akcesoria komputerowe, sprzęt telekomunikacyjny i fotograficzny. Saturn ma również bardzo bogatą ofertę w działach Muzyka i Film. Łącznie na klientów czeka około 100 000 artykułów, od baterii po najbardziej zaawansowane technicznie aparaty cyfrowe.

Gazetka Saturn

Sieć Saturn często organizuje akcje promocyjne. W ramach nich wydawane są m.in. gazetki promocyjne z ofertą produktów rtv, foto, komputerowych i agd. Gazetki i promocje posiadają swoje wersje i oferty lokalne, w zależności od lokalizacji sklepu. Gazetka promocyjna sieci Saturn dostępna jest online na stronie internetowej www.saturn.pl, również w formacie pdf. Gazetka Saturn to zwykle 4 strony z wyborem produktów rtv agd w promocyjnych cenach. Gazetki Saturn przeważnie zmieniają się co tydzień. W okresie gdy brak gazetki promocyjnej, zwykle obowiązuje inna specjalna oferta promocyjna sklepu.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.