Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Komfort
O sieci Komfort Lista sklepów sieci Komfort
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.7 | 7 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Komfort ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Komfort ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-06 2015-01-07
Gazetka promocyjna Komfort
Źródło: www.komfort.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Komfort

Sklepy Komfort to sieć 116 sklepów detalicznych z materiałami do wykańczania wnętrz (panele, dywany, wykładziny, podłogi drewniane, drzwi, akcesoria). Pierwszy sklep Komfort powstał w Polsce w 1992 roku. Od kilku lat firma wprowadziła także system franczyzowy. Obecnie w ofercie sklepów Komfort znajduje się szeroka oferta paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych, drzwi oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg. Komfort klientom zapewnia fachowe doradztwo oraz szeroki pakiet usług dodatkowych związanych z montażem i pielęgnacją podłóg, drzwi oraz projektowaniem i szyciem dekoracji okiennych.

Gazetka i promocje Komfort

Sieć Komfort, jako jedna z nielicznych sieci handlowych nie wydaje typowej gazetki promocyjnej. Komfort organizuje jednak promocje na wybrany asortyment, ze specjalnymi obniżkami (Hity cenowe). Promocje zwykle zmieniają się w Komfort co miesiąc.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.