Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Media Expert
O sieci Media Expert Lista sklepów sieci Media Expert
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3 | 224 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Media Expert ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Media Expert ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-20 2014-11-26
Gazetka promocyjna Media Expert
Źródło: www.mediaexpert.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Media Expert

Media Expert to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów. Marka jest obecna na rynku od 2002 roku, głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Hasło sieci Media Expert to: Najlepsze Marki, Najniższe Ceny. W 2013 roku sieć posiada 290 elektromarketów w całej Polsce. W 2012 roku sieć uruchomiła własny sklep internetowy, w którym organizuje promocje, m.in. gazetki promocyjne, kody rabatowe i dni darmowej dostawy.

Gazetka Media Expert

Aktualna oferta i gazetka promocyjna Media Expert przygotowywana jest dla poszczególnych sklepów oraz regionów. Gazetka wydawana jest lokalnie, sieć organizuje promocje dla wybranych elektromarketów. Oferta promocyjna Media Expert pojawia się z różną częstotliwością, z reguły gazetka wydawana jest raz w tygodniu. Swoim Klientom sieć oferuje największy wybór sprzętu z różnych dziedzin: Rtv, Agd, Komputery i notebooki, sprzęt fotograficzny, Gsm, multimedia pochodzących tylko od renomowanych producentów. Marka Media Expert jest nie tylko ekspertem w sprzedaży elektroniki, jest również ekspertem i liderem w sprzedaży rowerów, skuterów, quadów, sprzętu relaksacyjnego i sprzętu do pielęgnacji ogrodów. Gazetka Media Expert dostępna jest online pod adresem: www.mediaexpert.pl, każdą gazetkę można ściągnąć ze strony w wersji PDF oraz przejrzeć na stronie dla każdego wybranego sklepu. Lipcowa gazetka Media Expert to 9 stron, na których znajdziemy telewizory, gry i konsole, słuchawki, telefony i tabety, aparaty fotograficzne, laptopy i notebooki. W gazetce Media Expert także sprzęt agd - lodówki, zamrażarki, pralki, odkurzacze, kuchnie, kosiarki, rowery i skutery.

Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.