Gazetki promocyjne

Wszystkie gazetki w jednym miejscu od 2009 roku!

Bon Prix
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 0 | ocen
Newsletter
Otrzymuj informacje o nowej gazetce Bon Prix

Gazetki sieci Bon Prix

REKLAMA

REKLAMA

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Katalog Magic moments

156 dni

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Katalog Stylowe dzianiny

142 dni

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Katalog W zimowym stroju

122 dni

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Katalog Klasyka w nowym wydaniu

100 dni

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Katalog Jesienne inspiracje

79 dni

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Katalog Denim Love

54 dni

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Katalog Jesień

27 dni

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Katalog Glam Fashion

12 dni

Gazetka Biedronka

Bon Prix - Darmowa dostawa

2 dni

Sklep Bon Prix

Bon Prix jest Domem Sprzedaży Wysyłkowej, wchodzącym w skład koncernu OTTO Versand. Bon Prix prowadzi działalność w kilku największych państwach europejskich: Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Szwajcarii oraz Rosji. Bon Prix jest obecny w Polsce od 1991r. Oferta Bon Prix jest rozpowszechniana głównie dzięki bezpłatnym katalogom. W Bon Prix zakupy są bezpieczne, ponieważ produkty objęte są systemem zwrotów i reklamacji. W ofercie Bon Prix znajdują się m.in. Moda damska: Bluzki, Koszulki, Topy, Sukienki, Swetry, Koszule, Tuniki, Wdzianka, Żakiety, Kurtki, Płaszcze, Bluzy, Spódnice, Spodnie, Dżinsy, Kamizelki, Kostiumy, Komplety, Na sportowo, Stroje kąpielowe, Dodatki, Obuwie, Moda ciążowa, Bielizna Moda męska: Koszulki Koszule Bluzy Swetry Kurtki/Płaszcze Spodnie Dżinsy Marynarki Kamizelki Na sportowo Szorty Dodatki Obuwie Bielizna Moda dziecięca.

Katalogi Bon Prix

Bon Prix wydaje katalogi produktowe z aktualną ofertą odzieży i produktów. Katalogi wydawane są zarówno w wersji papierowej, jak i katalogów online. Katalogi Bon Prix zawierają zdjęcia produktów, a także dostępne rozmiary i kolory oraz kody, które umożliwiają zamawianie produktów online lub telefonicznie. Każdy katalog to kilkadziesiąt stron oraz kilkaset zdjęć i stylizacji. Katalogi są tematyczne i dotyczą oferty na dany sezon. Obecnie dostępne są katalogi Bon Prix na sezon wiosna/lato/jesień/zima 2012 i 2013. Łącznie kilkanaście katalogów z ofertą Bon Prix. Na stronie www.bonprix.pl możliwe jest zamówienie prenumeraty papierowych katalogów. Bezpłatne, papierowe katalogi wysyłane są do adresatów na terenie Polski.
Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.