Facebook gazetki promocyjne Google+ gazetki promocyjne Newsletter gazetki promocyjne RSS gazetki promocyjne
Nowe kody rabatowe
GAZETKA: Auchan
O sieci Auchan Lista sklepów sieci Auchan
O sieci Adresy sklepów
OCENA:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia ocena: 3.5 | 187 ocen

NEWSLETTER

Nie przegap nowych gazetek i promocji
- zapisz się na newsletter.

Gazetka Auchan ważna od Gazetka ważna od: Gazetka Auchan ważna do Gazetka ważna do:
2014-11-05 2014-11-30
Gazetka promocyjna Auchan
Źródło: www.auchan.pl
KLIKNIJ, aby zobaczyć gazetkę

Sklepy Auchan

Druga co do wielkości francuska sieć supermarketów i hipermarketów spożywczo-przemysłowych. Auchan powstał w 1961 roku we Francji. Obecnie działa i rozwija się w 12 krajach na świecie. Centra Handlowe Auchan znajdują się: we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, na Węgrzech, w Rosji, w Luksemburgu, Chinach, na Tajwanie oraz na Ukrainie i w Rumunii. Auchan posiada 1176 hiper i supermarketów. Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce został otwarty w 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie Auchan Polska posiada 24 Centra Handlowe, wydaje gazetki promocyjne.

Gazetka Auchan

Hipermarkety Auchan oferują szeroką gamę produktów spożywczych i przemysłowych, wśród nich marki polskie, zagraniczne oraz regionalne. W gazetkach promocyjnych Auchan sieci znajdziemy tego typu asortyment. Gazetki Auchan posiadają wydania główne oraz lokalne, przygotowane specjalnie dla poszczególnych sklepów. Auchan wydaje także okolicznościowe gazetki promocyjne, promujące daną grupę asortymentu. Zazwyczaj wydawane są 1-2 gazetki promocyjne Auchan w odstępie około dwóch tygodni. Gazetki Auchan dostępne są online na stronach internetowych hipermarketów www.auchan.pl. W ostatnim czasie Auchan gazetki opatrzone są tytułem Oferta Tygodnia. Jest to specjalna oferta promocyjna z produktami w niskich cenach na dany tydzień. Gazetka Auchan może być ogólnopolska lub obowiązywać lokalnie. Warto zajrzeć do gazetki Auchan w poszukiwaniu okazji spożywczych i do naszego domu.

Adresy sklepów

Auchan Bielsko-Biała,
Auchan Bydgoszcz,
Auchan Gdańsk,
Auchan Gliwice,
Auchan Katowice,
Auchan Kobierzyce,
Auchan Kraków,
Auchan Kraków,
Auchan Legnica,
Auchan Lublin,
Auchan Mikołów,
Auchan Poczesna,
Auchan Poznań,
Auchan Płock,
Auchan Racibórz,
Auchan Rumia,
Auchan Rzeszów,
Auchan Sosnowiec,
Auchan Szczecin,
Auchan Tarnowo Podgórne,
Auchan Warszawa,
Auchan Warszawa,
Auchan Wałbrzych,
Auchan Zielona Góra,
Auchan Żory,
Auchan Łomianki,
Znajdujesz sie na stronie internetowej www.promocyjnegazetki.pl.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.